Resultater 2018

Resultater 2018

Resultater 2018 • DK Silverleaf • Norsk Skovkatte • Norwegian Forest cats   Resultater 2018 • DK Silverleaf • Norsk Skovkatte • Norwegian Forest cats

Dato Sted Klasse Kat Resultat Dommer
25-11-18 Århus 1 Purple Rain BEST IN SHOW
HP+BIV+NOM
Katia Pocci (IT)
25-11-18 Århus 7 Zaphira CACIB Yan Roca Folch (FR)
25-11-18 Århus 12 Divina EX1 Marie Westerlund (SE)
24-11-18 Århus 1 Purple Rain BEST OF BEST 2
BEST IN SHOW
HP+BIV+NOM
Donatella Mastrangelo (IT)
24-11-18 Århus 9 Zaphira CHAMPION
CAC
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
24-11-18 Århus 12 Divina EX1 Katia Pocci (IT)
11-11-18 Poznan 3 Julius DISTINGUISHED
VARIETY MERIT
CACS+BIV+NOM
Elena Zagorskaya (RU)
11-11-18 Poznan 12 Divina EX2 Mats Askett (SE)
11-11-18 Poznan 9 Zaphira CAC+NOM Daria Lukasik (PL)
11-11-18 Poznan 5 Fe CAGCIB Katia Pocci (IT)
10-11-18 Poznan 3 Julius BEST IN SHOW
CACS+NOM
Cristiano Sandon (IT)
10-11-18 Poznan 12 Divina EX1+BIV+NOM Daria Lukasik (PL)
10-11-18 Poznan 9 Zaphira CAC+BIV+NOM Elena Noskova (RU)
10-11-18 Poznan 5 Fe CAGCIB+NOM Mats Askett (SE)
03-11-18 Strøby 1 Purple Rain HP+NOM Thea Friskovec (CZ)
27-10-18 Tampere 5 Julius GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
CAGCIB
Madgalena Kudra (PL)
27-10-18 Tampere 1 Purple Rain HP Magdalena Kudra (PL)
23-09-18 Køge 1 Purple Rain HP+BIV+NOM Anne Paloluoma (FI)
23-09-18 Køge 5 Fe CAGCIB Geir Johan Edvardsen (NO)
22-09-18 Køge 1 Purple Rain HP Jörgen Frithiof (SE)
22-09-18 Køge 5 Fe CAGCIB Fabio Brambilla (IT)
05-08-18 Herlufmagle 5 Éowyn CAGCIB+BIV Martin Sanda (CZ)
05-08-18 Herlufmagle 5 Julius CAGCIB Marie Westerlund (SE)
04-08-18 Herlufmagle 5 Éowyn CAGCIB+BIV+NOM Eric Reijers (CZ)
04-08-18 Herlufmagle 5 Julius BEST OF BEST 4
BEST IN SHOW
CAGCIB+BIV+NOM
Raymond Saetre (NO)
01-07-18 Sopot 11 Earthquake EX1 Vladimir Isakov (BY)
01-07-18 Sopot 5 Éowyn EX2 Cristiano Sandon (IT)
30-06-18 Sopot 11 Earthquake EX1+NOM Cristiano Sandon (IT)
30-06-18 Sopot 7 Éowyn INTERNATIONAL CHAMPION
CACIB
Vladimir Isakov (BY)
13-05-18 Hvidovre 11 Galates EX1 Eric Reijers (CZ)
13-05-18 Hvidovre 9 Tequila CHAMPION
CAC
Annika Berner (SE)
13-05-18 Hvidovre 5 Julius BEST IN SHOW
CAGCIB+BIV+NOM
Annika Berner (SE)
12-05-18 Hvidovre 11 Galates EX1+NOM Carin Sahlberg (FI)
12-05-18 Hvidovre 9 Tequila CAC+NOM Carin Sahlberg (FI)
12-05-18 Hvidovre 5 Julius EX2 Carin Sahlberg (FI)
23-04-18 Malmø 5 Julius EX2 Daria Lukasik (PL)
23-04-18 Malmø 12 Earthquake EX1 Daria Lukasik (PL)
23-04-18 Malmø 11 Galates EX1+BIV+NOM Jörgen Frithiof (SE)
22-04-18 Malmø 5 Julius BEST IN SHOW
CAGCIB+BIV+NOM
Hannah Jensen (SE)
22-04-18 Malmø 12 Earthquake EX1 Hannah Jensen (SE)
22-04-18 Malmø 11 Galates EX1 Aliosha Romero (IS)
08-04-18 Grindsted 5 Julius CAGCIB+NOM Anne Paloluoma (FI)
08-04-18 Grindsted 9 Tequila CAC Anne Paloluoma (FI)
08-04-18 Grindsted 12 Earthquake EX1 Anne Paloluoma (FI)
08-04-18 Grindsted 12 Galates EX1 Boris Lupan (RU)
07-04-18 Grindsted 5 Julius BEST IN SHOW
CAGCIB+BIV+NOM
Laura Scholten (NL)
07-04-18 Grindsted 9 Tequila EX2 Laura Scholten (NL)
07-04-18 Grindsted 12 Earthquake EX1 Laura Scholten (NL)
07-04-18 Grindsted 12 Galates EX1+NOM Michael Edström (SE)
18-03-18 Nyborg 12 Galates EX1+NOM Isabelle Maillard Chiavuzzo (CH)
18-03-18 Nyborg 12 Earthquake EX2 Hanne Sofie Sneum (DK)
18-03-18 Nyborg 7 Éowyn CACIB Karl Preiss (NO)
18-03-18 Nyborg 5 Julius CAGCIB Leslie van Grebst (DK)
18-03-18 Nyborg 1 Purple Rain HP+BIV+NOM Leslie van Grebst (DK)
17-03-18 Nyborg 12 Galates EX1 Hanne Sofie Sneum (DK)
17-03-18 Nyborg 12 Earthquake EX1 Isabelle Maillard Chiavuzzo (CH)
17-03-18 Nyborg 1 Purple Rain HP+BIV+NOM Isabelle Maillard Chiavuzzo (CH)
04-03-18 Albertslund 12 Galates EX1+NOM Geir Edvardsen (NO)
04-03-18 Albertslund 12 Earthquake EX1 Lene Glem (DK)
04-03-18 Albertslund 1 Purple Rain HP Lene Glem (DK)
03-03-18 Albertslund 12 Galates EX1 Gerardo Fraga y Guzman (ES)
03-03-18 Albertslund 12 Earthquake EX1+BIV Waltraut Sattler (DE)
03-03-18 Albertslund 1 Purple Rain HP Waltraut Sattler (DE)
11-02-18 Ejby 1 Purple Rain BEST IN SHOW
HP+BIV+NOM
Kristiina Rautio(FI)
11-02-18 Ejby 12 Galates EX1 Zvezdan Memedow (SE)
28-01-18 Køge 7 Éowyn BEST OF BEST 4
BEST IN SHOW

CACIB+NOM
Linda Riekstina (LV)
28-01-18 Køge 1 Purple Rain BEST IN SHOW
HP+BIV+NOM
Linda Riekstina (LV)
28-01-18 Køge 9 Zaphira EX2 Charles Spijker (NL)
27-01-18 Køge 9 Éowyn CHAMPION
CAC+BIV+NOM
Jørgen Billing (DK)
27-01-18 Køge 1 Purple Rain HP+BIV+NOM Leslie van Grebst (DK)
27-01-18 Køge 9 Zaphira EX2 Linda Riekstina (LV)